UZAKTAN YARDIM

Neler Yapıyoruz ?

Web Tasarım, web yazılım, web hosting, seo, e-ticaret gibi alanlarda, konusuna hakim, uzman personellerimizle sizin için üretiyoruz.
Hayal ettiğiniz projeleri hızlı ve pratik çözümleyerek hayata geçiriyoruz.

Web Sayfası Tasarımı
Müşterilerimizi iyi anlıyoruz. Sorunsuz kodlar yazıyoruz. Planlı Çalışıyoruz. Söz verdiğimiz gibi zamanında sonuçlandırıyoruz. Kişisel web sayfalarından E-ticaret sitelerine kadar geniş bir yelpazede işimizi ciddiyetle yapıyoruz. Portföyümüzdeki yüzlerce web sayfalarına yenilerini ilave ediyoruz. 
" Aslında en önemlisi bugün yapıp yarın kaybolmuyoruz. "

Özel Yazılım
"Şöyle bir yazılım olsa işimizi ne kadar kolaylaştırırdı" diyeceğiniz, iş yerinizdeki verimliliğinizi arttıracak yazılım uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. Probleminizi yerinde tespit edip; çözüm geliştirerek hayata geçiriyoruz.  Gerekli eğitimleri vererek yazılımları kullanmanızı kolaylaştırıyoruz. Yani sihirli değnekle dokunup iş akışınızı kolaylaştırıyoruz. 
E-Ticaret Sitesi
Müşterilerinizin 24 saat ulaşabileceği, elektronik ortamda alışveriş yapabileceği, internetin olduğu her yerde mağaza sahibi olmanın en kolay ve ekonomik yolu. Personel ve kira giderinin olmadığı bu yapı sizi dünya pazarıyla buluşturuyor. Düşünülerek adımlanmış tasarımlarımız ve teknik altyapımızla sürekli olarak destek veriyoruz. 
Google - Yandex Seo Optimizasyonu
Dünya ticaretinin neredeyse tamamı internet teknolojisine dönmüş durumda. Bu pazarda ön planda çıkabilmenizi ve siteniz internet alanındaki verilerini seo optimizasyonu sağlıyoruz. Anahtar kelimeler ile sattığınız ürünün veya hizmetinizin arama motorlarında ön sıralara taşıyoruz. İnternetten marjinal faydayı elde etmenizi sağlıyoruz.  
DENİZLİ WEB TASARIM
DENİZLİ WEB TASARIM
" Sürekli gelişen vizyonumuz, sıradışı bakış açımızla daha fazlasını üretmeye devam ediyoruz. "

Projelerimiz

DENİZLİ WEB TASARIM
Firmamız birçok yatırımı ve farklı projeleri hayata geçiyor. “Denizliemlak.com” gibi emlak piyasasını kalbini oluşturam emlak sitemiz, domain ve hosting hizmetlerini verdiğimiz “kaydet.com.tr”, hazır web sistemleri için “lahmacun.com.tr”, mobil uygulamalarınız için “ayran.com.tr” ve planladığımız birçok projelerimizle işlerinizi kolaylaştırıyoruz.
2004 yılında denizliemlak.com ile başlayan il bazlı emlak projemiz 2016 yılı itibari 10 ilde daha hizmet vermeye başlayacak. Asıl amacı il bazında emlakçıların ve emlak arayanlarının kolayca ve hedefe odaklı ihtiyaçlarını karşılayabilmesidir.

Marka tescil belgeleri alınmış olan bu projeler içerisinde üye firmalarının emlak yazılm ihtiyacının da karşılanması planlarımız arasındadır.
Akıllı telefonlara yönelik web tasarımların yönetilebilir olması ile kullanıcılarına kolaylık kazandıran, 10’larca hazır tasarımları tüm Türkiye’ye sunduğumuz “Ayran Mobil” diye adlandırdığımız çalışmamızdır.

Her web sitesinin yanında mobil sayfa vazgeçilmez bir haline gelmektedir.
Türkiye geneli müşterilerimizin Domain, Hosting, SSL “güvenlik sertifikası” ve mail paketleri gibi hizmetlerinin takibini ve yenileme işlemlerini yapabilmelerini sağlamak amacı ile oluşturulmuş web sitemizde müşterilerimiz eski hizmetlerini veya yeni oluşturmak istedikleri hizmetlerini kredi kartı ile ödeyebilmektedirler.
Hazır tasarım ve hızlı teslim isteyen il içi ve il dışı müşterilerimize hizmet vermek amacı ile kurulmuş bir internet sitesidir. Firmamız tarafından hazırlanmış olan tasarımların yer aldığı lahmacun.com.tr den beğenilen ve içeriği tarafımıza teslim edilen web sitesi aynı gün hazırlanarak kullanıma sunulabilmektedir.

Asıl amacı her sektöre uygun bütçeli web siteleri sunmaktır.

Referanslarımız

DENİZLİ WEB TASARIM
Konusunda uzman kadromuz, özgün tasarımlarımız ve farklı bakış açımız sayesinde referanslarımızı günden güne arttırıyoruz.

Çalıştığımız firmaların hedef kitlelerine yönelik, karmaşık yapılardan uzak, gerek yönetim paneliyle kontrolün kendilerine ait olduğu, gerekse sabit yapılı web siteleriyle farklı sektörlerde yüzlerce firmayı internet üzerinde hayata geçirdik. Teknik destek ve hızlı çözümlerle web sitelerinin aktifliğini ve güncellenmesini sağladık.

Yeni referansımız olmanız için bir kahve içmeye davet ediyoruz.

2000'in üzerinde birbirinden değerli referanslarımızı görmek referanslar kategorimizi ziyaret ediniz.
REFERANSLAR İÇİN TIKLAYINIZ